Tradiční thajská masáž

Technika stará více než 2500 let pracuje na základě akupresury (působení silou na tlakové body). Přijďte si užít silnou masáž, při které se uvolňují svaly, klouby, šlachy, chodidla, natahuje se páteř a přináší tělu celkové fyzické a psychické uvolnění. Masérky při masáži používají palce, dlaně, lokty, kolena a chodidla tak, aby mohly vyvinout tlak kombinovaný s protahováním a akupresurou. Cílem je dosáhnout odblokování linií energie a navození celkové harmonie vašeho těla. Tělo je celkově protaženo ve stylu jógy a páteř uvolněna. Odcházíte od nás fyzicky i psychicky odpočatí, bolest je odstraněna, životní energie doplněna, na rozdíl od běžné masáže, kde se soustředí jen na uvolnění svalů. Provádí se v pohodlném oblečení, které Vám zdarma půjčíme.
Olejová aroma thajská masáž
Je mírnější forma klasické thajské masáže. Jde o kombinaci klasické thajské masáže spolu s jemnou masáží celého těla od konečků prstů na nohách až po kořínky vlasů za pomocí aroma olejů, které napomáhají k celkové relaxaci, odstranění únavy, bolesti a nastavení duševní a tělesné harmonie. Tento druh masáže je obzvláště účinný při odstraňování napětí a ztuhlosti svalů. Působí také blahodárně na pokožku.
Thajská masáž nohou
Masáž nohou má velmi hlubokou tradici léčby. Teoretickým základem reflexní masáže je nauka o tělesných meridiánech neboli energetických drahách, které propojují chodidla se všemi tělesnými orgány. Spočívá ve stimulaci reflexivních bodů jednotlivých lidských orgánů, spojenou s masáží svalů lýtek, vmasírování přírodního masážního oleje do chodidel a v neposlední řadě protažení a uvolnění jednotlivých prstů na nohou a s nimi spojené reflexní plošky.Masáž nohou má uvolňující účinek a hraje důležitou roli v dosažení a udžení lepšího zdravotního stavu.
Thajská masáž zad a šíje
Thajskou masáž zad a šíje velmi doporučujeme pro uvolnění napětí v horní části zad, hlavy, ramen a šíje. Thajská masáž zad a šíje působí na akupresurní body, které se budou stimulovat a následně dojde k uvolnění napětí a k odstranění blokád zad. Thajskou masáž zad a šíje provádíme různými tlaky, hmaty a masírováním oleje v oblasti krku, ramen, šíje a zad. Je vhodná zejména při akutní bolesti svalstva, hlavy a její opakování příznivě působí na migrény

Více informacích o cenách