Dárkové poukazy za super ceny…

Tradiční thajská/ aroma olejová – 90 min./999,-

Pro více info volejte 725 377 477
Poukazy možno poslat online nebo vyzvednout přímo v našem salonu.

Těšíme se na Vás Thai Diamond

Milí klienti,
od pondělí 3.5.2021 máme opět otevřeno, takže se můžete stavit pro dárkové poukazy, permanentky, nebo se objednat/přeobjednat na masáž. Platnost poukazů a permanentek je automaticky prodloužena. Platnost voucherů ze Slevomatu je také prodloužena, prosím sledujte přímo na Slevomatu.

Prosím pozor, dle vládních nařízeních je nutný PCR test (ne starší 7 dní) nebo antigenní test ( ne starší 72 hodin) z certifikovaného pracoviště nebo z Vašeho zaměstnání, popřípadě certifikát o Vašem očkování. Do našeho salonu vstup prosím pouze s respirátorem. Pro více informací prosím volejte 725 377 477.

Těšíme se na Vás Váš Thai Diamond

Dárkové poukazy

Chcete nevšední dárek pro své blízké? K narozeninám, k výročí, k svátku, k Vánocům, na Valentýna nebo prostě jen tak? Využijte našich poukazů a darujte nádherný relaxační zážitek, na který Vaši blízcí jen tak nezapomenou!
Pravé tradiční thajské masáže, pravé thajské masérky! Perfektní relaxace v novém příjemném prostředí! Možnost párových masáží! Vhodné pro muže i ženy. Kontaktujte nás pro doporučení nejvhodnější masáže právě pro Vás!
Poukazy máme k dispozici přímo na salonu. Doporučujeme napsat na email/zavolat si předem, otevírací doba platí především na masáže. Můžete si vybrat poukazy na konkrétní masáž či na peněžní hodnotu. Poukazy zasíláme také emailem.

Jedna odpověď na “Dárkové poukazy za super ceny…”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *