Nabídka masáží

Tradiční thajská masáž

Technika stará více než 2500 let pracuje na základě akupresury (působení silou na tlakové body). Přijďte si užít silnou masáž, při které se uvolňují svaly, klouby, šlachy, chodidla, natahuje se páteř a přináší tělu celkové fyzické a psychické uvolnění. Masérky při masáži používají palce, dlaně, lokty, kolena a chodidla tak, aby mohly vyvinout tlak kombinovaný s protahováním a akupresurou. Cílem je dosáhnout odblokování linií energie a navození celkové harmonie vašeho těla. Tělo je celkově protaženo ve stylu jógy a páteř uvolněna. Odcházíte od nás fyzicky i psychicky odpočatí, bolest je odstraněna, životní energie doplněna, na rozdíl od běžné masáže, kde se soustředí jen na uvolnění svalů. Provádí se v pohodlném oblečení, které Vám zdarma půjčíme.

Relaxační olejové thajská masáž vonná aromaterapeutická

Je mírnější forma klasické thajské masáže. Jde o kombinaci klasické thajské masáže spolu s jemnou masáží celého těla od konečků prstů na nohách až po kořínky vlasů za pomocí aroma olejů, které napomáhají k celkové relaxaci, odstranění únavy, bolesti a nastavení duševní a tělesné harmonie. Tento druh masáže je obzvláště účinný při odstraňování napětí a ztuhlosti svalů. Působí také blahodárně na pokožku.

Zeštíhlující anticelulitidová masáž

Pomocí intenzivní thajské masáže a speciálních hubnoucích přípravků docílíte toho nejlepšího výsledku. Masáž na podporu zeštíhlení, léčby celulitidy a zároveň zpevnění svalstva za pomoci speciálního přírodního ananasového mléka a oleje.Tyto přípravky intenzivně stimulují proces spalování tukových buněk. Odstraňují uložený tuk a zabraňují hromadění nového. Účinně bojují proti celulitidě. Tato masáž zeštíhluje, detoxikuje a zanechává tělo pevné, bez známek celulitidy…

Bio kokosová olejová thajská masáž

Je mírnější forma klasické thajské masáže. Jde o kombinaci klasické thajské masáže spolu s jemnou masáží celého těla od konečků prstů na nohách až po kořínky vlasů za pomoci bio kokosového oleje. BIO kokosový olej, kterému se říká také panenský, si v sobě uchovává všechny prospěšné látky v BIO aktivní formě, zejména vitamíny A, C a E. Patří mezi nejlepší masážní oleje, protože jeho složení je téměř shodné s lidským podkožním tukem a tudíž jej naše pokožka velice dobře přijímá a vstřebává. Proto tento olej výborně regeneruje, omlazuje a vyživuje pokožku, vlasy i nehty. Tento druh masáže je obzvláště účinný při odstraňování napětí, ztuhlosti svalů a péči o pokožku.

Párová masáž aroma nebo tradiční

Souběžná párová masáž probíhající v jedné místnosti za přítomnosti dvou masérek
Romantický společný zážitek, ideální jako dárek.

Královská masáž

Jedná se o speciální typ thajské masáže. Přejete si od nás odcházet dokonale uvolněni a zbaveni stresu, nechte se namasírovat bylinnými sáčky s vonnými esencemi. Tyto speciální horké sáčky přikládají naše masérky na místa s největší koncentrací bolesti a napětí. Říká se jí královská masáž, protože thajské bylinky a koření obsažené v sáčcích napomáhají dokonalému uvolnění a odbourání stresu.

Masáž lávovými kameny

Spojení olejové masáže celého těla s masáží horkými lávovými kameny dokáže navodit báječné pocity úlevy a relaxace. Lávové kameny svou energetickou vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle, uvolňují zatuhlé svaly,zlepšují krevní a lymfatický oběh a ve spojení s příjemnou vůní olejů působí blahodárně na Vaši mysl.

Thajská masáž chodidel

Masáž nohou má velmi hlubokou tradici léčby. Teoretickým základem reflexní masáže je nauka o tělesných meridiánech neboli energetických drahách, které propojují chodidla se všemi tělesnými orgány. Spočívá ve stimulaci reflexivních bodů jednotlivých lidských orgánů, spojenou s masáží svalů lýtek, vmasírování přírodního masážního oleje do chodidel a v neposlední řadě protažení a uvolnění jednotlivých prstů na nohou a s nimi spojené reflexní plošky.Masáž nohou má uvolňující účinek a hraje důležitou roli v dosažení a udžení lepšího zdravotního stavu.

Masáž hlavy, zad a ramen

Thajskou masáž zad a šíje velmi doporučujeme pro uvolnění napětí v horní části zad, hlavy, ramen a šíje. Thajská masáž zad a šíje působí na akupresurní body, které se budou stimulovat a následně dojde k uvolnění napětí a k odstranění blokád zad. Thajskou masáž zad a šíje provádíme různými tlaky, hmaty a masírováním oleje v oblasti krku, ramen, šíje a zad. Je vhodná zejména při akutní bolesti svalstva, hlavy a její opakování příznivě působí na migrény

Exkluzivní 4-ruční olejová masáž

Luxusní masáž od 2 masérek najednou.

Relax olejová masáž pro těhotné ženy

Tato jemná masáž je určena speciálně pro nastávající maminky. Navozuje pocity klidu, harmonie a bezpečí. Blahodárné účinky této masáže jsou přínosné nejen pro maminku, ale především pro zdravý vývoj dítěte. Masáž se provádí částečně na zádech a na bocích za použití výhradně přírodních olejů s příznivými účinky na namáhanou pokožku maminky. Pomáhá zmírňovat bolesti hlavy a pocity nevolnosti, zlepšuje spánek a posiluje funkci svalů zejména v nejvíce zatěžované oblasti zad. Aroma péče pro těhotné vyživuje namáhanou pokožku břicha a působí preventivně proti striím. Součástí aroma masáže pro těhotné je také uvolňující antistresová masáž hlavy.
Prenatální masáž je vhodná pro maminky od 4. do 8. měsíce těhotenství!!!

Masáž pro maminky po porodu

Masáž pro ženy po porodu je kombinací tradiční thajské masáže a bylinné léčby, která je jednou ze základních součástí tradiční thajské medicíny (představuje kombinaci tlakové masáže s přikládáním bylinných váčků). Je zaměřena především na problematické partie ženského těla. Nabízí skvělou možnost detoxikace těla po porodu, přikládáním bylinných váčků na tělo dochází k uvolnění svalové bolesti a ztuhlosti, ke zvláčnění a osvěžení pokožky a pomáhá stimulovat krevní oběh. Vstřebávání bylin uvolňuje poporodní bolesti. Tato velmi příjemná relaxační masáž odstraní z těla škodlivé látky a vyčistí Vaši pokožku.
* Masáž pro ženy po porodu se může provádět od 4. týdne po porodu, doporučujeme však vyčkat až do konce šestinedělí